DLA CIEBIE PRACUJEMY NA PROFESJONALNYM SPRZĘCIE - ORYGINALNEJ WŁOSKIEJ MASZYNIE FLASH CLEANER MACHINE.

o nas i Flash Cleaner Machine

W SilesiaDPF.pl regenerujemy wszystkie modele filtrów cząstek stałych oraz katalizatory, również z technologią SCR.
  • Nie wypalamy,
  • nie rozcinamy,
  • nie spawamy.
Stosujemy bezpieczną dla filtra metodę, która pozwala przywrócić jego stan fabryczny.

Pracujemy na oryginalnej włoskiej maszynie - FLASH CLEANER MACHINE

Proces ten rozpoczynamy od oceny stanu faktycznego filtra. Jego wkład musi być kompletny, mechanicznie nieuszkodzony i nienadtopiony. Wykonujemy to przy użyciu profesjonalnej kamery endoskopowej. Jeżeli nie spełni tych wymagań nie może być regenerowany. Filtr spełniający określone wymagania montowany jest w koronie maszyny.

Czyszczenie podzielone jest na kilka etapów, w zależności od poziomu zanieczyszczenia. Zaczynamy od pomiarów parametrów filtra wysokości przeciwciśnienia i wielkości przepływu powietrza. Czynnikiem czyszczącym jest woda z dodatkiem specjalnego enzymu wtłaczana wraz z powietrzem pod wysokim ciśnieniem. Cykl czyszczenia odbywa się w kierunku przeciwnym do kierunku przepływu spalin. Następnie zgodnie z kierunkiem przepływu. Poszczególne etapy mogą być powtórzone przy bardzo silnym zablokowaniu filtra. Końcowym etapem jest suszenie strugą powietrza o temperaturze kilkudziesięciu stopni Celsjusza, a następnie końcowe pomiary parametrów wielkości przeciwciśnienia oraz przepływu powietrza. Dla każdego klienta maszyna drukuje raport z badania, na którym widać parametry jego poprawnego działania.

Jesteśmy pewni naszej metody regeneracji maszyną Flash Cleaner Machine, dlatego udzielamy na każdy filtr lub katalizator 24 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów.Czyszczenie filtra DPF i FAP bez wypalania i rozcinania

Istnieje możliwość demontażu / montażu filtra DPF w naszym serwisie.

Pracujemy od poniedziałku do piątku 8:30 - 17:30

Możliwość regeneracji filtra w soboty i niedziele po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

+48 609 900 700      +48 609 200 800